Interiér

„; ; Ako si vybrať správneho architekta / dizajnéra pre môj projekt?

Návod na výber spracovateľa projektu Vám nikto nedá. Jedná sa predovšetkým o Váš názor na predošlé realizácie ateliéru/ štúdia. Uvážte, či sa Vám kvalita návrhov uvedených v referenciách pozdáva, alebo nedosahuje Vami požadovanú úroveň.  Nie vždy však platí, že architekt s mnohoročnými skúsenosťami a mnohými referenciami Vám spracuje kvalitný projekt.

My, ako mladší architekti s mnohými skúsenosťami, ponúkame našim klientom osobný prístup k ich projektu. Každý projekt je pre nás novou výzvou, do každého diela sa snažíe vniesť kúsok seba, posunúť latku a kus vyšsie.

Dôležitým faktorom je taktiež cena. Nehľadajte najnižšiu cenu, jedná sa predsa o nehnuteľnosť, najdôležitejšiu investíciu v živote, mnoho krát na niekoľko generácií. Architekt dá dokopy Vaše predstavy s jeho zručnosťami, skúsenosťami a vkusom. Výsledné dielo je trvácne a malo by vydržať bez rekonštrukcii, dorábky, modernizácie, výmeny povrchov niekoľko desiatok rokov.

Podľa |máj 11th, 2013||Komentáre vypnuté na „; ; Ako si vybrať správneho architekta / dizajnéra pre môj projekt?

„; ; Je architekt a interiérový dizajner drahý?

Architekt nie je tak drahý aby si ho nemohol dovoliť akýkoľvek priemerne zarábajúci človek.

Predsa len je rozdiel či zaplatíte za energiu v rodinnom dome 200 €/ mesiac alebo 50€/ mesiac ( nízkoenergetický objekt ) .. taktiež ako využívate slnečnú energiu, ktorá je zdarma? Prečo nevyužívať dažďovú alebo podzemnú vodu zo studne pri splachovaní WC? Načo objednať 15 balení dlažby keď kladačský plán vykázal potrebu 12 balíkov?
Architekt Vám ušetrí mnoho financií, trápení a zabitého času, ktorý by ste strávili poradenstvom s inými odborníkmi.
Preto odpoveď, nie architekt nie je drahý, investícia do jeho služieb sa Vám niekoľko – násobne vráti vo forme ušetrených výdavkov, Vášho času a nervov.

Podľa |november 27th, 2012||Komentáre vypnuté na „; ; Je architekt a interiérový dizajner drahý?

„; ; Koľko trvá spracovanie projektu rodinného domu alebo interiéru?

Presný termín spracovania projektu je veľmi ťaž´ke určiť. Ovplyvňujú ho aj napríklad nasledujúce faktory:

– Rozloha a tvar domu
-Požadované vybavenie
-Technická špecifikácia
-Materiálové riešenie
-Spolupráca a odozva
-Konzultácie
a podobne.

V zásade sa dá projekt architektonickej štúdie spracovať za cca 3 – 5 týždňov.
Projekt na stavebné povolenie bez akýchkoľvek čiastkových projektových dokumentácií ( statika, elektrifikácia, … ) spracujeme za cca 7 – 10 týždňov

Na projekt interiéru pri 2 kk byte potrebujeme cca 2 – 4 týždne na interiérovú štúdiu.
Na realizačný projekt pri holo-stavbe je potrebných cca 5 – 7 týždňov.

 

Presný harmonogram Vám spracujeme pri objednávke projektu.

„; ; Aké služby mi ODIS architekti, interiéroví dizajnéri poskytnú?

ODIS architekti Vám ako architektonická kancelária, štúdio ponúkajú komplexné služby dizajnu, architektúry, stavieb, interiérov na kľúč a všetkého , čo k tomu patrí.

Jedná sa v skratke o nasledovné služby:

1. Predprojektová príprava (zameranie priestoru, geologický prieskum atď.)

2. Projektová príprava- idea , investičný zámer

3. Architektonická štúdia  – výkresy + vizualizácie

4. Projekt pre územné rozhodnutie

5. Projekt na stavebné povolenie

6. Realizačný projekt

7. Spracovanie podkladov pre dodávateľov, výrobcov

8. Spolupráca , koordinácia pri výbere dodávateľov, výrobcov

9. Autorský dozor počas realizácie

10.Spolupráca po dokončení stavby

11. Marketingové podklady pre predaj stavby, prenájom priestorov a pod.

A mnoho ďalšieho.. Naša ponuka je široká, neváhajte nás preto kontaktovať a my Vám ochotne odpovieme na všetky otázky, nezáväzne a bezplatne naceníme akúkoľvek požiadavku.

Podľa |máj 2nd, 2013||Komentáre vypnuté na „; ; Aké služby mi ODIS architekti, interiéroví dizajnéri poskytnú?

„; ; Prečo by mi mali ODIS architekti a dizajnéri spracovať môj projekt?

Sme mladá architektonická kancelária avšak s bohatými skúsenosťami v oblasti architektúry, dizajnu, grafiky a podobne. Prehľad vo svetovom dianí v odbore, inovácie a moderné postupy nám nie sú cudzie, naopak držíme s nimi krok a stále rastieme. Naše postupy sú progresívne a moderné, umožňujú nám dosahovať nadčasové výsledky.

O kvalite služieb a úspešnom zhmotnení vašich predstáv nerozhoduje len veľkosť tímu. V oveľa väčšej miere sú to vedomosti a skúsenosti, ktoré sme nazbierali pri práci na významných projektoch. Stabilná, zohratá a kompetentná skupina vie reagovať na zmenu požiadaviek a podávať špičkový výkon aj v náročných podmienkach. V tom je naša sila a dôvera zákazníkov je dôkazom, že precízna práca a zodpovedný prístup nachádzajú pozitívnu odozvu.

Za vytvorené diela prevezmeme a nesieme osobnú zodpovednosť. Snažíme sa o vysoký štandard a kvalitnú prácu. Za svojím názorom si stojíme a naše rozhodnutia sme schopní obhájiť.

Máme moderné a jedinečné nápady!
Dizajn interiéru šitý na mieru práve pre Vás. Ku každému projektu a realizácii pristupujeme individuálne. Tvoríme nie len pre klienta, ale aj podľa klienta, podľa jeho zvykov, nároku na vybavenie, podľa životného štýlu. Napredujeme spolu s technológiou, využívame nové materiály, architektonické prvky, poznatky.

Kvalitné realizácie!
U nás sa nestane aby sme nadizajnovali niečo, čo nevieme dať vyrobiť / doviezť. Vďaka foto- realistickým vizualizáciam môžete prehliadať svoj interiér ešte pred jeho zrealizovaním a vychytať tak muchy, ktoré by po zrealizovaní už bolo ťažké vykonať.

Šetríme Váš čas a financie!
Naše komplexné služby padnú vhod každému. Zabezpečíme Vám interiér na kľúč bez straty Vášho času a nervov. Vďaka zmluvám s mnohými dodávateľmi vieme zabezpečiť našim klientom zľavy zo sortimentu nábytkov a doplnkov až do výšky 20%.

Pri návrhu a realizácií našich interiérov sú prvoradé požiadavky nášho klienta, zákazníka.  Do návrhov dávame svoje skúsenosti, obohacujeme ich o moderné trendy a prvky v oblasti interiérového dizajnu tak, […]

Podľa |máj 11th, 2013||Komentáre vypnuté na „; ; Prečo by mi mali ODIS architekti a dizajnéri spracovať môj projekt?

„; ; V ktorých mestách pôsobí ODIS architektonická kancelária?

Naša hlavná kancelária sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, pobočku máme v Bratislave.

No to, kde sídlime vôbec nie je podstatné. Robíme projekty pre celé Slovensko a okolité krajiny. Cenník a ponuka je rovnaká pre všetky mestá na Slovensku a v okolí.

Nemáte Liptovský Mikuláš ani Bratislave po ruke? Nevadí! Radi Vás navštívime a vyriešime všetky konzultácie v pohodlí Vášho domova. Pre svojich zákazníkov sme tu hlavne aby sme im ušetrili čas a financie, poradili a pomohli.

Podľa |máj 11th, 2013||Komentáre vypnuté na „; ; V ktorých mestách pôsobí ODIS architektonická kancelária?
Translate »