Od návrhu interiéru až po samotnú realizáciu 

Pri návrhu a realizácií našich interiérov sú prvoradé požiadavky nášho klienta, zákazníka.  Do návrhov dávame svoje skúsenosti, obohacujeme ich o moderné trendy a prvky v oblasti interiérového dizajnu tak, aby podporili myšlienku a funkčnosť interiéru, šitého na mieru pre klienta.

Konzultáciami, osobnými stretnutiami a návštevou riešeného interiéru získame konkrétnu predstavu o požiadavkách na jeho riešenie. Vďaka nášmu prístupu a postupu riešime každý interiér ako nový, jedinečný priestor limitovaný požiadavkami a potrebami klienta. Do každého návrhu sa púšťame s novými myšlienkami, názormi a prístupom.

Po spojení klientovej predstavy s našimi odbornými znalosťamidlhoročnými skúsenosťami poskytneme klientovi niekoľko variant návrhu, prispôsobených jeho požiadavkám.

Riešime každý interiér ako nový, jedinečný priestor limitovaný požiadavkami a potrebami klienta.
realizácie interiéru na kľúč

ODIS INTERIÉROVÝ DIZAJN – realizácie interiéru na kľúč

 Postup pri návrhu a realizácii interiéru 

Prvým, neodmysliteľným krokom dokonalého interiéru je spracovanie interiérovej štúdie. Mnoho ľudí sa snaží tomuto kroku vyhnúť , lebo predstavuje pre nich len výdavky navyše. Pravda je však opak, v štúdii interiéru navrhneme Vás interiér. Štúdia zahŕňa všetky sedenia, spoznávanie klienta a jeho potrieb, návykov. Interiérová štúdia, nakoľko nie je taká podrobná ako samotný projekt, umožňuje spracovať niekoľko variant návrhu interiéru v rozumnom čase. Vďaka nim si klient vie vybrať, ktorým smerom by sa chcel uberať, vychytať detaily, doladiť materiál, farebnosť atď. Tieto detaily si spolu overíme na foto-realistických vizualizáciách, ktoré Vás prevedú Vašim interiérom ešte pred jeho zrealizovaním.

Druhým krokom je vypracovanie realizačného projektu interiéru. Projekt zahŕňa technickú špecifikáciu každého detailu plus rozpočet a harmonogram prác. Tento stupeň projektu je nevyhnutný podklad k realizácii a k profesiám. Zakresľuje rozmiestnenie nábytku, svietidiel, kladačské plány obkladov a podobne. Zahŕňa taktiež čiastkové projektové dokumentácie profesii ako napríklad statik, elektrikár, vodár, kurenár a podobne.

Posledným a najdôležitejším krokom je zabezpečenie realizácie interiéru pre klienta. Spracujeme Vám podrobný časový harmonogram s orientačnou cenovou ponukou realizácie interiéru. Vďaka tejto službe vieme ušetriť Váš čas a nervy , zabezpečiť dohľad nad realizáciou a v neposlednom rade Vám poskytnúť zľavy pri výbere našich zmluvných firiem a dodávateľov.

Vďaka našim skúsenostiam a komplexným službám Vám vieme vytvoriť interiér „na kľúč“.

 

Po prvotných konzultáciách spracujeme 2D návrh dispozičného a funkčného riešenia priestoru interiéru. Na ňom si overíme možnosti, priestorové nároky, kapacitné riešenie úložných priestorov a podobne. Ako jeden z mála ateliérov, spracovávame v tomto stupni spolu s 2d návrhom aj 3d vizualizácie. Klient si vie tak ľahšie predstaviť podobu a priestor v jeho budúcom interiéry a vychytať drobné muchy, doladiť ho ešte pred realizačným projektom. Ponúkame Vám vysoko kvalitné a naozaj foto-realistické vizualizácie. Prezrite si svoj interiér ešte pred jeho ralizáciou.

Pre spracovanie štúdie je nevyhnutné mať približné zameranie riešeného priestoru.

Pri tvorbe interiéru v tomto stupni sa zohľadňuje: 

 • Orientačný investičný rozpočet klienta na realizáciu interiéru
 • Požiadavky na dispozíciu, priestorové nároky, úložné priestory, …
 • Klientova predstava – farebnosť, materiálové riešenie, dizajn a podobne
 • Životný štýl klienta, rodiny, ktorá bude budúci interiér obývať

Cieľom interiérovej štúdie je predstaviť klientovi našu spoločnú víziu jeho budúceho interiéru, ujasniť si smer, štýl, požiadavky a rozpočet.

Realizačný projekt interiéru slúži pre zabezpečenie komplexnej realizácie interiéru. Projekt sa spracováva ako ďalší stupeň, ihneď po schválení interiérovej štúdie. Je nevyhnutný pre presné spracovanie dokumentácie, slúžiacej k realizácii interiéru. Jedná sa napríklad o výkresy kladačských plánov obkladov, dlažby kde je možné ušetriť nemalé náklady správnym kladením a minimálnym odpadom. Ďalej o výkresy od elektrikára, vodára, kurenára atď. Samozrejme táto časť zahŕňa aj doplnkovú projektovú dokumentáciu nábytku na mieru určenú pre stolára na vyhotovenie nábytku.

Realizačný projekt interiéru sa skladá z častí:

 • Schválená interiérová štúdia
 • 2d dokumentácia – presné pôdorysy, pohľady miestností, búracie práce
 • Výpis prvkov interiéru
 • Čiastková výkresová dokumentácia – elektroinštalácie, vodoinštlácia, zdravotechnika, …
 • Dokumentácia slúžiaca pre výrobu nábytku na mieru
 • Doplnkové dokumentácie slúžiace pre niektoré interiéry v nákupných centrách
 • Investičný plán realizácie interiéru
Realizačná fáza sa rieši už od prvej konzultácie s klientom. Už vtedy sa riešia časti, ktoré nadväzujú na celú realizáciu interiéru. Realizačný projekt interiéru je nevyhnutná súčasť každej realizácie. Po jeho schválení spracujeme podklady a ponuku k realizačnej časti interiéru, pomocou ktorej si spolu určíme fázovanie, harmonogram a rozsah realizácie.

Naša ponuka v oblasti realizácií interiéru je naozaj široká a služby komplexné. Dokážeme Vám zabezpečiť akékoľvek stavebné práce a profesie, výrobu ,dovoz a montáž nábytku, kladenie podláh, dlažby, lepenie tapiet, osádzanie dverí a mnoho ďalšieho.

Prečo realizáciu interiéru s nami?

 • Pri realizácii nášho projektu dostanete zľavu na realizačný projekt až 50%
 • Počas realizácie zabezpečujeme autorský a architektonický dozor BEZPLATNE
 • Zabezpečujeme zľavy od našich overených zazmluvnených dodávateľov
 • Riešime prípadné reklamácie, výmeny za Vás
 • Dlhodobé skúsenosti v oblasti realizácie interiérov a architektúry
 • Zabezpečujeme komplexné služby až po realizácie na kľúč

Prečo projekt a realizáciu u nás?

Moderné a jedinečné nápady
Dizajn interiéru šitý na mieru práve pre Vás. Ku každému projektu a realizácii pristupujeme individuálne. Tvoríme nie len pre klienta, ale aj podľa klienta, podľa jeho zvykov, nároku na vybavenie, podľa životného štýlu. Napredujeme spolu s technológiou, využívame nové materiály, architektonické prvky, poznatky.
Zaručená kvalita výsledku
U nás sa nestane aby sme nadizajnovali niečo, čo nevieme dať vyrobiť / doviezť. Vďaka foto- realistickým vizualizáciam môžete prehliadať svoj interiér ešte pred jeho zrealizovaním a vychytať tak muchy, ktoré by po zrealizovaní už bolo ťažké vykonať.
Šetríme Vaše financie a čas
Naše komplexné služby padnú vhod každému. Zabezpečíme Vám interiér na kľúč bez straty Vášho času a nervov. Vďaka zmluvám s mnohými dodávateľmi vieme zabezpečiť našim klientom zľavy zo sortimentu nábytkov a doplnkov až do výšky 20%.

Naše posledné projekty interiérov 

 

Ak máte záujem o nezáväznú kalkuláciu, konzultáciu, alebo sa chcete len informovať, neváhajte nás kontaktovať!