Trendy sa menia skutočne rýchlo a každý rok tu máme opäť niečo nové. Hitom roku 2017 je zelená, sivá a biela farba. Je jedno, či túto farbu použijete v spálni, obývačke či na toalete. Výsledok bude ten istý a dokonalo očarí každého.

 

Ak v obývačke nechcete meniť farbu svojich stien no chcete zelenú, konkrétne odtieň Greenery, aspoň na nejakom nábytku, tak odporúčame napríklad taburetky alebo vankúše. Ak je váš gauč sivý či biely, tak zelená sa k nemu naozaj hodí. Taktiež odporúčame, aby ste skúsili zelenú na vašich závesoch či tapety.

 

Čo sa týka kuchyne, tak zelená sa dokonale hodí ku drevu a aj ako povrch odkladacích priestorov. Nemyslíme tým, že celú kuchyňu musíte mať zelenú, to vôbec nie. Kuchyňu dokonalo oživia aj zelené koreničky, zelený mixér a podobne. Upusťte uzdu svojej fantázie.

 

Zelená je farba pokoja a kde si najlepšie oddýchnuť keď nie v spálni? Ak máte v izbe koberec, tak ho vymeňte za zelený, kľudne aj s dlhým vlasom. A keď koberec nemáte, tak si ho rozhodne neváhajte kúpiť. Zelená sa dokonale hodí k bielemu nábytku, pretože vašu izbu dokonale rozžiari. Taktiež odporúčame vyskúšať zelenú farbu na obliečkach.

 

Nemôžeme obísť ani kúpeľňu. Ak sa chystáte do rekonštrukcie, tak nad tým pouvažujte. Odporúčame, aby ste dve steny vymaľovali na bielo a dve steny na sivo a pridali k tomu krásny zelený nábytok. Ak sa do takejto náhlej zmeny nechystáte, tak zelená úplne stačí na kúpeľné závesy alebo uteráky.
Čo vy nato? Rozhodli by ste pre zelenú farbu? Chceli by ste oživiť váš interiér? Ak áno, tak siahnite po Greenery.